Löffler Thermo TIV püksid, 52

99.95 

Liibuvad püksid suusatamiseks ja jooksmiseks külmal ajal. Suurus 52 (L).

Tootekood: 0221699052 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Täiuslikud liibuvad spordipüksid murdmaasuusatamiseks ja jooksmiseks külmal aastaajal. Need on väga elastsed ja kiiresti kuivavad, siseosaga, mis kaitseb selja- ja põlvepiirkonda. Kontrastsed õmblused ja elastne vöökoht annavad neile stiilse välimuse, samas kui lühikesed sääretõmblukud ja võtmetasku muudavad need praktiliseks ja mugavaks. Helkurid aitavad hoida sind nähtavana ka vähese valgusega tingimustes.

Omadused: väga elastne, kiiresti kuivav, seest uhutud, pikk lõige, Transtex vooder selja- ja põlvepiirkonnas, kontrastsed õmblused, elastne vöökoht, lühikesed säärelukud, võtmetasku, helkurid.

Materjal: 85 % nailon, 15 % elastaan | 75 % puuvill, 25 % polüpropüleen. Tootekood: 02216.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 40 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.