Allahindlus!

Löffler Gemini DD püksid, 52

125.97 

Kõrgkvaliteetsed funktsionaalsed püksid murdmaasuusatamiseks. Suurus 52 (L).

Tootekood: 2536699052 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Funktsionaalsed liibuva lõikega spordipüksid murdmaasuusatamiseks ja jooksmiseks külmal aastaajal. Geminil on reite esiosal tugevdatud ja vetttõrjuv WPM materjal. Usaldusväärne kaitse tuule ja niiskuse eest seal, kus see on kõige olulisem. Ülielastne ja hingav Double-Dry materjal pükste tagaosas võimaldab absoluutset liikumisvabadust sportimiseks iga ilmaga.

Omadused: Double Dry ja vetttõrjuva WPM materjalide segu reite esiosas, ülielastne, kiiresti kuivav Transtex® vooder tagaosas, elastne vöökoht nööriga, kaks tõmblukuga küljetaskut, pikad tõmblukud alaklapiga, helkurid.

Materjal: 95 % nailon, 5 % elastaan | 100% polüuretaan | 85% nailon, 8% elastaan, 5% puuvill, 2% polüpropüleen. Tootekood: 25366.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 30 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära tee keemilist puhastust. Triikimine ainult jaheda triikrauaga.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.