Allahindlus!

LEKI WCR Lite SL 3D mäesuusakepid, punane, 115 cm

60.00 

LEKI võistluskepid slaalomiks lastele ja noortele.

Tootekood: 65265851 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

LEKI võistluskepid slaalomiks lastele ja noortele. Ülitugevad 16 mm läbimõõduga alumiiniumtorud on üle igast väravast. Airfoil tilgakujuline toru ristlõige suurendab jäikust ja parandab aerodünaamikat. Uut Trigger 3D Slalom käepidet on lihtne kontrollida ja soovitud asendisse suunata. Rihmad kinnituvad käepideme külge hetkega, samuti on nende eemaldamine väga kiire ja lihtne, võimaldades mäel oluliselt mugavamalt toimetada. Turvavabastussüsteem vähendab vigastuste riski. Uue käepideme külge kinnituvad kõik Trigger-tüüpi rihmad ja suusakindad. Trigger 3D süsteem viib kinda ja käepideme vahelise ühenduse uuele tasandile: senisest suurem kontroll, vahetum jõuülekanne, mugavam rihma kinnitamine ja eemaldamine, neli korda suurem ohutusvaru intelligentse kolmemõõtmelise päästiku abil.

Käepidemed.Trigger 3D SL käepide kasutab LEKI Trigger süsteemi, mis võimaldab väga kiiresti ja mugavalt käerihmu käepideme külge kinnitada ja seal eemaldada. Süsteem on samas väga turvaline: ohutuspäästik vabastab kepi, kui see jääb kinni või väändub ebaloomulikult. Käepideme kuju on ergonoomiline ja istub ideaalselt kätte. Spetsiaalne disain slaalomi sõitmiseks. Võimalus väravakaitsete külgemonteerimiseks. Trigger 3D Cap adapter.

Käerihmad.Trigger Frame rihmad, takjakinnitusega reguleeritavad ja fikseeritavad. Kinnituvad aasa kaudu kõikide LEKI Trigger käepidemete külge (ka varasemad mudelid).

Torud.

Väga tugevast, kergest ja jäigast HTS 6.5 alumiiniumsulamist torud seinapaksusega 0,8 mm ja ülemise läbimõõduga 16 mm, aerodünaamiline jäikust suurendav Airfoil ristlõige. Värvus: punane, must, neoonkollane.

Otsad.

Alpine Racing kulbid, terasest teravikud.

Lisainfo

Pikkus

105 cm, 110 cm, 115 cm, 120 cm