LEKI Speed Pacer Vario käimiskepid, 120-130 cm

Original price was: 150.00 €.Current price is: 135.00 €.

Kõrgetasemelised 100% süsinikust torudega käimiskepid, reguleeritavad vahemikus 120-130 cm.

Tootekood: 65326381120 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Speed ​​Pacer Vario on ideaalne kaaslane sportlikele kepikõndijatele! See on kõrge taseme mudel, mis pakub fikseeritud pikkusega kepi jõudlust, kergust ja jäikust koos võimalusega keppe 10 cm ulatuses reguleerida. See paar on kohandatav pikkusevahemikus 120-130 cm, sobides 170-190 cm pikkustele kasutajatele. Pikkust muutes saab kepid oma liikumiskiiruse või maastiku raskuse järgi sobivaks sättida. Torud on 100% süsinikkiust, kaasas on ka kummiotsad asfaldil kasutamiseks. Uus Nordic Sharki käepideme tehnoloogia tagab optimaalse jõuülekande ning täpse suunamise ja juhtimise. Super Lock lukustussüsteemi abil saab varda kiiresti õigesse pikkusesse sättida. Keppidel on kõige mugavam käerihma kinnitamise ja eemaldamise süsteem turul, Trigger Shark. Rihma kinnitamiseks tuleb see vaid käepideme otsast alla lükata, eemaldamiseks nuppu vajutada ning rihm välja tõmmata. Rihmad võib kätte panna juba enne väljaminekut ja neid ei pea nt joogipausi või telefonile vastamise jaoks kordagi eemaldama. Sellel mudelil on Frame Mesh käerihmad, mis on väga mugava ja toetava lõikega ning valmistatud õhku läbilaskvast võrkkangast.

Keppide pikkuse reguleerimine on lihtne: keera torud üksteise suhtes vastupäeva lahti, säti need uude pikkusesse ning keera tagasi kinni.

Kepitorud on valmistatud 100% süsinikust, mis annab neile ülima kerguse ja jäikuse. Teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele.

Tehnilised andmed

Tegevus: kiire või sportlik kepikõnd
Vanusegrupp: täiskasvanud, nii meestele kui naistele
Pikkus: pidevalt reguleeritav vahemikus 120-130 cm
Kaal: 170 g
Torusegmentide läbimõõdud: 16/14 mm
Käepide: Nordic Shark
Käerihm: Shark Frame Mesh
Torumaterjal: 100% süsinik
Torude lukustussüsteem: Super Lock (SLS)
Kepiots: Speed Basket / Speed Tip.
Kummiotsad: Powergrip Pad

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva matkakeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,7-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Lühemate keppidega on kergem tõusudel liikuda. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel matkaajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!