Allahindlus!

LEKI Smart Supreme käimiskepid, 100-130 cm

98.96 

Reguleeritava pikkusega käimiskepid (100-130 cm). Väga kasutajasõbralikud! Kiirkinnitusega rihmad, kummiotste ja teravike kiirlülitus.

Tootekood: 6492542 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI kõrge kvaliteediga käimiskepid, mille pikkus on reguleeritav vahemikus 100-130 cm, sobivad igale inimesele. Selle mudeli eelisteks on kõrgeimal tasemel kasutajamugavus ja universaalsus. Nii pikkuse reguleerimine, rihmade kinnitamine käepidemetele kui ka kepiotste kohandamine teekatte järgi käib vaid loetud sekunditega ja väga lihtsasti. Üks paar sobib kõigile ja kõikjale. Need on tõeliselt mugavad käimiskepid kasvõi mitmele pereliikmele vaheldumisi kasutamiseks.

Pikkuse reguleerimine on ülilihtne ja kiire: selleks tuleb link avada, torud sobivasse pikkusesse nihutada ja link uuesti sulgeda.

Keppidel on kõige mugavam käerihma kinnitamise ja eemaldamise süsteem turul, Trigger Shark. Rihma kinnitamiseks tuleb see vaid käepideme otsast alla lükata, eemaldamiseks nuppu vajutada ning rihm välja tõmmata. Rihmad võib kätte panna juba enne väljaminekut ja neid ei pea nt joogipausi või telefonile vastamise jaoks kordagi eemaldama. Käepide on sportlikult saleda disainiga ja selle eesmine osa pehmest ja nahale meeldivast korgist.

Smart Tip 2.0 kepiotsad on turul ainulaadsed: need võimaldavad kiiresti ning puhtalt kummiotsa ja teraviku vahel ümberlülitusi teha nii, et kummiotsa ei pea eemaldama. Ava link, lükka ots soovitud asendisse ja sulge. See on äärmiselt mugav, sest määrdunud kummiotsi ei pea vahepeal taskus hoidma, ümberlülitamine on kordades kiirem ja kummiots on alati õiges asendis. Vaata lähemalt videost. Kepiotsa teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele.

Toru nii ülemine kui ka alumine osa on valmistatud tugevast, kuid kergest karastatud alumiiniumist (HTS 6.0). Kepid on parajalt jäigad ja väga vastupidavad.

Tehnilised andmed

Käepide ja -rihm: Trigger Shark
Toru: kaheosaline (16 ja 14 mm läbimõõduga)
Materjal: tugevdatud alumiinium (HTS 6.0)
Kepiotsad: Smart Tip 2.0
Pikkus: reguleeritav 100-130 cm
Kaal: 225 gPikkus kokkupakituna: 96 cm

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva käimiskeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel kasvõi kõnni ajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!