LEKI PRC Shark suusakindad

Original price was: 70.00 €.Current price is: 56.00 €.

Sportlikud suusakindad, kinnituvad LEKI keppidele. 2023. a. mudel.

Tootekood: 652902301 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kõrgkvaliteetsed sportlikud kindad, mis sobivad kasutada nii treeningutel kui võistlustel, kui ei ole liiga külm. Need kindad on integreeritud aasadega, mis kinnituvad otse LEKI suusakepi käepideme külge. Nii ei ole vaja kasutada eraldi kepirihmasid. Selline süsteem tagab ideaalse jõuülekande otse kepile, välistades võimalikud probleemid käerihmade sobivuse osas. Unisex-mudel.

PRC Shark on universaalne kindamudel mitmekülgseks sportlikuks kasutamiseks. Uus Twin Strap topelt-kinnitusrihm võimaldab kinnast senisest paremini oma käe järgi sättida, tagades ideaalse jõuülekande otse käe keskkohast kepile. Softspan materjal kinda välisküljel garanteerib maksimaalse mugavuse ja kõrgkvaliteetne AX® Suede seemisnahkne sisekülg parima haarduvuse. Nimetissõrme ja pöidlaga saab kasutada puutetundlikke ekraane. Pikk randmeosa hoiab sooja. Kindad on mugavad ja hea hingavusega. PRC Shark sobib perfektselt uute LEKI Shark käepidemetega, tekitades tunde, et kepid on osa kehast. Ideaalne ambitsioonikatele sportlastele igasugusteks oludeks.

Kindad ühilduvad kõikide LEKI Shark käepidemetega, nii uuemate kui vanematega. Need kinnituvad käepideme külge pöidla ja nimetissõrme vahele integreeritud aasade abil, mis on minimalistlikud ja samas ülitugevad. Kindaga koos ei ole vaja kasutada eraldi kepirihmu. Sellega on välistatud võimalikud probleemid rihma hõõrumise, mittesobivuse, libisemise vms osas. Ühtlasi jääb kepi ja kinda vahele üks kiht vähem, mille tulemusena on tunnetus vahetum, haare kindlam ja sõit efektiivsem.

Kinda käepideme külge kinnitamiseks libista aas ülevalt alla käepideme külge. See lukustub automaatselt. Poolik kinnitamine ei ole võimalik, sest rihm lukustub iseenesest juba esimesel tõukel. Kinda eemaldamiseks vajuta käepidemel olevat nuppu ja tõmba samaaegselt kinnast välja. Väga kiire ja lihtne. Kepid ja käepidemed on identsed, seega ei ole vahet, kumba kätte kepp kinnitada. LEKI Shark on kõige kiirem, mugavam ja lihtsam kepikinnitussüsteem maailmas.

Sobiva kindasuuruse leidmiseks vaata tootepiltide seas olevat suurustabelit.

Materjalid. Väliskülg: Softspan (80% nailon, 20% elastaan), sisekülg: AX Suede (80% polüester, 20% polüuretaan), vooder: mikrofliis (100% polüester).

Lisainfo

Suurus

7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0, 10.5