LEKI PRC Premium ThermoPlus Shark suusakindad, 9.5

Original price was: 90.00 €.Current price is: 72.00 €.

Väga soojad ilmastikukindlad suusakindad, kinnituvad LEKI keppidele. 2023. a. mudel.

Tootekood: 652904301 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Parimatest materjalidest tipptasemel murdmaasuusakindad külmadesse oludesse. Need kindad on integreeritud aasadega, mis kinnituvad otse LEKI suusakepi käepideme külge. Nii ei ole vaja kasutada eraldi kepirihmasid. Selline süsteem tagab ideaalse jõuülekande otse kepile, välistades võimalikud probleemid käerihmade sobivuse osas. Unisex-mudel.

PRC Premium ThermoPlus Shark on tipptasemel kvaliteediga treeningpartner ja ideaalne külmadesse oludesse. Sisekülg on väga pehmest ja kõrgkvaliteetsest 100% kitsenahast, väliskülg elastsest Softspan materjalist ja voodriks on soe Primaloft® Cross Core. Kindad on täielikult tuulekindlad GORE-TEX® INFINIUM Windstopper lisakihi tõttu. Pikk pehme randmeosa suurendab soojapidavust. Käeseljal on tugev takjakinnitus, mis fikseerib kinda kätte ega lase sellel nihkuda. Sooja voodri ja ilmastikukindlate väliskihtide nutikas kombinatsioon teeb sellest mudelist ühe soojema sõrmkinda turul.

Kindad ühilduvad kõikide LEKI Shark käepidemetega, nii uuemate kui vanematega. Need kinnituvad käepideme külge pöidla ja nimetissõrme vahele integreeritud aasade abil, mis on minimalistlikud ja samas ülitugevad. Kindaga koos ei ole vaja kasutada eraldi kepirihmu. Sellega on välistatud võimalikud probleemid rihma hõõrumise, mittesobivuse, libisemise vms osas. Ühtlasi jääb kepi ja kinda vahele üks kiht vähem, mille tulemusena on tunnetus vahetum, haare kindlam ja sõit efektiivsem.

Kinda käepideme külge kinnitamiseks libista aas ülevalt alla käepideme külge. See lukustub automaatselt. Poolik kinnitamine ei ole võimalik, sest rihm lukustub iseenesest juba esimesel tõukel. Kinda eemaldamiseks vajuta käepidemel olevat nuppu ja tõmba samaaegselt kinnast välja. Väga kiire ja lihtne. Kepid ja käepidemed on identsed, seega ei ole vahet, kumba kätte kepp kinnitada. LEKI Shark on kõige kiirem, mugavam ja lihtsam kepikinnitussüsteem maailmas.

Sobiva kindasuuruse leidmiseks vaata tootepiltide seas olevat suurustabelit.

Materjalid. Väliskülg: Softspan (80% nailon, 20% elastaan), sisekülg: 100% kitsenahk, vooder: Primaloft® Crosscore™ (100% polüester), lisakihid: GORE-TEX INFINIUM™ Windstopper® (100% polüester), Micro Bemberg (100% polüester).

Lisainfo

Suurus

6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0