LEKI PRC Max suusakepid

Otsas! Uued kepid novembris 2022.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 6434031X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

100% süsinikust torudega PRC Max on võistlevale või lihtsalt aktiivsele harrastussuusatajale, kes hindab varustuse kergust ja jäikust. Need on LEKI kõige soodsamad 100% süsinikust torudega kepid. Käepidemed ja rihmad on samad mis tippmudelil, ka kulbid on sama, Fin Vario süsteemi omad, kuid astme võrra suuremad (M/L), sobides väga hästi igasugustele lumeoludele. LEKI kepid on tuntud oma suurepärase tugevuse ja vastupidavuse tõttu. LEKI käerihmad kinnituvad ja eemalduvad käepidemest hetkega, võimaldades rihmad juba kodus kätte panna, trenni ajal mugavalt juua, telefonile vastata vms. Fin Vario kulpe saab tööriistavabalt suuremate või väiksemate vastu vahetada, kas või suusaraja ääres. LEKI PRC Max kepid asendavad 2018-2019 hooajast Ultimate Carbon keppe, olles viimastest isegi kergemad ja jäigemad.

Käepidemed: Shark 2.0. Käepidet saab avada ühe käega, sellel on integreeritud lumekaitse, 8-kraadine positiivne nurk, sale disain, pikendatud haardetsoon ja nüüdsest ka rihmakinnituse väändumise vastane funktsioon. Atraktiivne väljanägemine ja universaalne sobivus igale suusatajale.

Käerihmad: Frame Shark võistlusrihmad. Hea kättesobivus, lai toetav traditsiooniline lõige, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades).

Torud: 100% süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,0 mm, all 9 mm, Ultra Sonic viimistlus. Kaal: 66 g / m. Jäikus: 35 mm / 40 kg raskusel. Põhivärv: must, graafika: punane, valge, hall.

Kulbid: Fin Vario kulbid, M/L suurus (keskmine), 9 mm. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge, nihutatud jõuülekanne. Teravik on teemantitugevusega kõvasulamist. Kulpe on võimalik tööriistavabalt (keerates) vahetada suuremate vastu või kinnitada suve saabudes rullsuusaotsad.

Pikkused: Saadaval igas mõõdus kuni 170 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Kepid on saadaval ka toorikutena lahtiste käepidemetega kas pikkuses 160 või 170 cm, et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Trigger S rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: LEKI rihmad saab juba kas või toas kätte panna ning alles suusarajal kepi külge kinnitada. Kinnitamiseks tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Fin Vario kulbisüsteemi kasutamine: LEKI Fin Vario süsteemi keppidel on toru alumisse otsa kinnitatud adapter, mille külge saab lumekulpe ja rullsuusaotsi tööriistavabalt paigaldada. Eemaldamiseks keera küljesolevat kulpi vastupäeva kaks pööret, kuni kulp eemaldub. Kulbi paigaldamiseks aseta see adapteri otsa ja keera päripäeva kaks pööret, kuni kulbi küljes olev asendit fikseeriv osa läheb adapteril oleva saki sisse. Fin Vario kulpe on nelja varianti: S/M, M/L, L/XL ja suvised asfaldiotsad rullsuusatamiseks.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, 175 cm, 180 cm