Allahindlus!

LEKI PRC 700 suusakepid

107.96 

70% süsinikust kepid aktiivsele harrastajale. Kiirelt eemaldatavad rihmad.

Tootekood: 6434097X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

70% süsinikust torudega PRC 700 on parima hinna-kvaliteedi suhtega mudel harrastajale. Need on soodsa hinnaga ja kõrge süsinikusisaldusega kepid, mille käepideme-rihmade süsteem on sama mis tippmudelil, ka värvid on LEKI tippmudeli omad! LEKI kepid on tuntud oma suurepärase tugevuse ja vastupidavuse tõttu. LEKI käerihmad kinnituvad ja eemalduvad käepidemest hetkega, võimaldades rihmad juba kodus kätte panna, trenni ajal mugavalt juua, telefonile vastata vms. PRC 700 kepid asendavad 2018-2019 hooajast Genius Carbon keppe.

Käepidemed: Shark 2.0. Käepidet saab avada ühe käega, sellel on integreeritud lumekaitse, 8-kraadine positiivne nurk, sale disain, pikendatud haardetsoon ja nüüdsest ka rihmakinnituse väändumise vastane funktsioon. Atraktiivne väljanägemine ja universaalne sobivus igale suusatajale.

Käerihmad: Frame Shark võistlusrihmad. Hea kättesobivus, lai toetav traditsiooniline lõige, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades).

Torud: 70% süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,0 mm, all 9 mm. Kaal: 79 g / m. Jäikus: 49 mm / 40 kg raskusel. Põhivärv: punane, graafika: kollane, must, antratsiit.

Kulbid:Super Race, 9 mm, traditsiooniliselt külge liimitud. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge. Teravik on teemantitugevusega kõvasulamist.

Pikkused: Saadaval igas mõõdus kuni 170 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Kepid on saadaval ka toorikutena lahtiste käepidemetega kas pikkuses 150, 160 või 170 cm, et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Trigger S rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: LEKI rihmad saab juba kas või toas kätte panna ning alles suusarajal kepi külge kinnitada. Kinnitamiseks tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm