LEKI HRC Team suusakepid

Original price was: 300.00 €.Current price is: 270.00 €.

100% süsinikust võistluskepid. Fikseeritud rihmadega.

Tootekood: 652401591 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

100% kvaliteetsest süsinikkiust torudega HRC Team on mõeldud võistlussportlastele ja võistlevatele harrastussuusatajatele. Nende keppide torud on peaaegu sama jäigad ja kerged kui tippmudelil HRC Max (millega sõidab Klæbo), muud komponendid (käepidemed, rihmad, kulbid) on täpselt samad, tehes sellest parima hinna-kvaliteedi suhtega võistlusmudeli. Sellel mudelil on FRT käepidemed, mille küljes fikseeritud rihmad (mida ei saa käepideme küljest kiiresti eemaldada). Selle süsteemi eeliseks on võimalus väga täpselt rihm oma käe järgi paika reguleerida, et käsi oleks käepidemele võimalikult lähedal. Traditsiooniliselt on rihmal kaks kinnitusriba, mis annab rohkem võimalusi reguleerimiseks ja tagab samas maksimaalselt jäiga ühenduse ning seeläbi kepi üle täpse kontrolli. HRC Team on saadaval kuni 180 cm pikkusena, sobides ideaalselt ka nt 2 m pikkusele suusatajale vabatehnikaks.

Miks valida LEKI? LEKI tooted on kõrgeima kvaliteediga, uuenduslikud, töökindlad ja kasutajasõbralikud. Fin Vario kulpe saab tööriistavabalt suuremate või väiksemate vastu vahetada, kasvõi suusaraja ääres. Lisaks on kepid tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest. LEKI keppe kasutavad maailma parimad suusatajad sh Johannes Høsflot Klæbo.

Käepidemed: fikseeritud rihmaühendusega FRT käepide tagab maksimaalse ja täpse jõuülekande. See liigub täpselt kätte tagasi, on väga hea haakuvusega ega libise tõukel. Käepideme ergonoomiline ülaosa annab kepi üle maksimaalse kontrolli, kaheosaline kork tagab mugava haarde igas olukorras. Haardeosa on tehtud eriti vastupidavast CorTec materjalist, mis peab kaua vastu ka pidevalt märgades tingimustes.

Käerihmad: FRT Frame rihmad on traditsioonilise disainiga. Neil on ühes tükis lõige ja lai toetuspind. Võimalus lihtsasti ja tööriistadeta reguleerida rihma kaugust käepidemest. Rihmad kinnituvad ühe takjakinnitusega. Hea kättesobivus, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades).

Torud: 100% HM süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,5 mm, all 8 mm. Kaal: 57 g / m. Jäikus: 32 mm / 40 kg raskusel. Värvid: punane, neoonkollane, must.

Kulbid:Fin Vario kulbid, S/M ehk väiksem suurus. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge, nihutatud jõuülekanne. Teravik on teemantitugevusega karbiidist, mis talub ka jäisel rajal sõitmist. Kulpe on võimalik tööriistavabalt (keerates) vahetada teise, rajaoludele sobivama suuruse vastu või kinnitada suve saabudes rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsad.

Pikkused: Saadaval igas mõõdus kuni 180 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Kepid on saadaval ka toorikutena lahtiste käepidemetega kas pikkuses 150, 160, 170 või 180 cm, et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Fin Vario kulbisüsteemi kasutamine: LEKI Fin Vario süsteemi keppidel on toru alumisse otsa kinnitatud adapter, mille külge saab lumekulpe ja rullsuusaotsi tööriistavabalt paigaldada. Eemaldamiseks keera küljesolevat kulpi vastupäeva kaks pööret, kuni kulp eemaldub. Kulbi paigaldamiseks aseta see adapteri otsa ja keera päripäeva kaks pööret, kuni kulbi küljes olev asendit fikseeriv osa läheb adapteril oleva saki sisse. Fin Vario kulpe on nelja varianti: S/M, M/L, L/XL ja suvised asfaldiotsad rullsuusatamiseks.

Lisainfo

Pikkus

140 cm, 145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, 175 cm, 180 cm