LEKI HRC Max F suusakepid, roosa

Otsas! Uued kepid detsembri alguses 2022.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 6434014X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nende suusakeppidega sõidab Johannes Høsflot Klæbo (NOR), viimase aja parim murdmaasuusataja, MK-sarja üldvõitja ja kolmekordne olümpiavõitja. LEKId on maailma parimad suusakepid, leiavad ka Soome teadlased Jyväskylä ülikoolist, kes konstrueerisid masina keppide efektiivsuse mõõtmiseks. Vaata tippbrändide parimate mudelite võrdlustabelit ja näed, et LEKI kepid on kõige jäigemad ja tugevamad ning samas peaaegu kõige kergemad! Loe siit uurimistöö soomekeelset kokkuvõtet.

HRC Max F erineb HRC Maxist käepideme ja rihma poolest. F mudeliversioonil ei ole eemaldatava rihmaga Shark süsteemi, vaid uus FRT Frame fikseeritud rihmaga käepide, mis annab kepi üle jäiga ja maksimaalse kontrolli. Need kepid on mõeldud võistlussportlastele ja seda mudeliversiooni kasutavad mitmed maailmatasemel murdmaasuusatajad. See mudel on neile, kes tahavad ainult parimat: suurepärane kaalujaotus, jäikus ja kergus. LEKI kepid on lisaks tuntud oma suurepärase tugevuse ja vastupidavuse tõttu. Fin Vario kulpe saab tööriistavabalt suuremate või väiksemate vastu vahetada, kas või suusaraja ääres. LEKI HRC Max kepid asendavad 2018-2019 hooajast Race Shark keppe.

Käepidemed: Uus fikseeritud rihmaühendusega FRT Frame käepide tagab maksimaalse ja täpse jõuülekande. See liigub täpselt kätte tagasi, on väga hea haakuvusega ega libise tõukel. Käepideme ergonoomiline ülaosa annab kepi üle maksimaalse kontrolli, kaheosaline kork tagab mugava haarde igas olukorras.

Käerihmad: FRT Frame rihmad on traditsioonilise disainiga. Neil on ühes tükis lõige ja lai toetuspind. RIhmad kinnituvad ühe takjakinnitusega. Hea kättesobivus, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades).

Torud: 100% kõrgelastsusmooduliga (HM, high modulus) süsinikust World Cup torud, väga hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,5 mm, all 8 mm, Ultra Sonic viimistlus. Kaal: 55 g / m. Jäikus: 30 mm / 40 kg raskusel. Põhivärv: neoonpunane, graafika: must, valge, antratsiit, neoonkollane.

Kulbid: Fin Vario kulbid, S/M suurus (väike), 8 mm. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge, nihutatud jõuülekanne. Teravik on teemantitugevusega kõvasulamist. Kulpe on võimalik tööriistavabalt (keerates) vahetada suuremate vastu või kinnitada suve saabudes rullsuusaotsad.

Pikkused: Saadaval igas mõõdus kuni 170 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Kepid on saadaval ka toorikutena lahtiste käepidemetega kas pikkuses 160 või 170 cm, et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Fin Vario kulbisüsteemi kasutamine: LEKI Fin Vario süsteemi keppidel on toru alumisse otsa kinnitatud adapter, mille külge saab lumekulpe ja rullsuusaotsi tööriistavabalt paigaldada. Eemaldamiseks keera küljesolevat kulpi vastupäeva kaks pööret, kuni kulp eemaldub. Kulbi paigaldamiseks aseta see adapteri otsa ja keera päripäeva kaks pööret, kuni kulbi küljes olev asendit fikseeriv osa läheb adapteril oleva saki sisse. Fin Vario kulpe on nelja varianti: S/M, M/L, L/XL ja suvised asfaldiotsad rullsuusatamiseks.

Lisainfo

Pikkus

150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm