Allahindlus!

LEKI HRC Junior suusakepid, roosa

80.00 

Roosad LEKI-d lastele või noorukitele, 135-145 cm

Kirjeldus

Päris oma võistlusvärvides LEKI-d lastele või noorukitele, tulevastele Klæbodele. Näevad välja nagu täiskasvanute võistluskepid ning kasutavad sama tehnoloogiat. Saadaval pikkustes kuni 145 cm. Vajad pikemaid? Siis vaata nt PRC 750 mudelit.

Miks valida LEKI? LEKI tooted on kõrgeima kvaliteediga, uuenduslikud, töökindlad ja kasutajasõbralikud. LEKI käerihmu saab kinnitada ja eemaldada käepidemest hetkega, mis suurendab oluliselt mugavust ja tegutsemisvabadust. Rihmad võib kätte panna juba enne rajale jõudmist, et ei peaks külma käes pikalt sättima. Trenni ajal saab mugavalt juua, harjutusi teha vms. Fin Vario kulpe saab tööriistavabalt suuremate või väiksemate vastu vahetada, kasvõi suusaraja ääres enne starti, et varustus lumeoludele vastavaks kohandada. Lisaks on LEKI kepid tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest. LEKI keppe kasutavad maailma parimad suusatajad sh Johannes Høsflot Klæbo.

Käepidemed: Shark 2.0. Rihma saab eemaldada nupule vajutades ja rihma välja tõmmates. Käepidemel on integreeritud lumekaitse, 8-kraadine positiivne nurk, sale disain ja rihmakinnituse väändumise vastane funktsioon. Atraktiivne väljanägemine ja universaalne sobivus igale suusatajale. NB! Käepideme külge saab otse kinnitada kõiki LEKI Shark suusakindaid, vajamata selleks eraldi käerihmu! Vaata kindaid eraldi Suusakinnaste kategooriast.

Käerihmad: Frame Shark võistlusrihmad. Hea kättesobivus, lai toetav traditsiooniline lõige, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades). Ühildub kõikide LEKI Shark käepidemetega minimalistliku, kuid ülitugeva aasa kaudu.

Torud: 40% süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,0 mm, all 9 mm. Kaal: 85 g / m. Värvid: roosa, must, neoonkollane.

Kulbid:Fin Vario kulbid, M/L ehk keskmine universaalne suurus. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge, nihutatud jõuülekanne. Teravik on teemantitugevusega karbiidist, mis talub ka jäisel rajal sõitmist. Kulpe on võimalik tööriistavabalt (keerates) vahetada teise, rajaoludele sobivama suuruse vastu või kinnitada suve saabudes rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsad.

Pikkused: Saadaval pikkuses kuni 145 cm. Vali sobiv pikkus menüüst. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Shark Trigger rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: Rihma või LEKI Shark kinda kinnitamiseks käepideme külge tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Fin Vario kulbisüsteemi kasutamine: LEKI Fin Vario süsteemi keppidel on toru alumisse otsa kinnitatud adapter, mille külge saab lumekulpe ja rullsuusaotsi tööriistavabalt paigaldada. Eemaldamiseks keera küljesolevat kulpi vastupäeva kaks pööret, kuni kulp eemaldub. Kulbi paigaldamiseks aseta see adapteri otsa ja keera päripäeva kaks pööret, kuni kulbi küljes olev asendit fikseeriv osa läheb adapteril oleva saki sisse. Fin Vario kulpe on nelja varianti: S/M, M/L, L/XL ja suvised asfaldiotsad rullsuusatamiseks.

Lisainfo

Pikkus

135 cm, 140 cm, 145 cm