LEKI HRC Junior suusakepid, roosa

Roosad LEKId lastele või noorukitele, 130-135 cm

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 6434157X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Päris oma võistlusvärvides LEKId lastele või noorukitele, tulevastele Klæbodele. Roosa eriversioon. Näevad välja nagu suurte võistluskepid ning kasutavad sama tehnoloogiat. Torud on jäigemad ja tugevamad kui konkurentide sama süsinikusisaldusega keppidel. LEKI on tuntud oma suurepärase vastupidavuse tõttu. Käerihmad kinnituvad ja eemalduvad käepidemest hetkega, võimaldades rihmad juba kodus kätte panna, trenni ajal mugavalt harjutusi teha, juua, telefonile vastata vms.

Käepidemed: Shark 2.0. Käepidet saab avada ühe käega, sellel on integreeritud lumekaitse, 8-kraadine positiivne nurk, sale disain, pikendatud haardetsoon ja nüüdsest ka rihmakinnituse väändumise vastane funktsioon. Atraktiivne väljanägemine ja universaalne sobivus igale suusatajale.

Käerihmad: Frame Shark võistlusrihmad. Hea kättesobivus, lai toetav traditsiooniline lõige, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades).

Torud: 40% süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,0 mm, all 9 mm. Kaal: 85 g / m. Põhivärv: neoonpunane, graafika: must, valge, antratsiit, neoonkollane.

Kulbid:Shark Fin, 9 mm, nihutatud jõuülekanne, traditsiooniliselt külge liimitud. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge. Teravik on teemantitugevusega kõvasulamist.

Pikkused: Saadaval pikkustes kuni 140 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Trigger S rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: LEKI rihmad saab juba kas või toas kätte panna ning alles suusarajal kepi külge kinnitada. Kinnitamiseks tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Lisainfo

Pikkus

130 cm, 135 cm, 140 cm