LEKI Fin Vario S/M suusakepikulbid, 8-9 mm

Original price was: 21.95 €.Current price is: 19.76 €.

Tööriistavabalt vahetatavad väikese toetuspinnaga kulbid LEKI keppidele.

Tootekood: 850010112 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tööriistavabalt vahetatavate suusakepikulpide komplekt, mis sisaldab väikse toetuspinnaga S/M kulpe, adaptereid 8 ja 9 mm läbimõõduga kepitorudele ning adapteri kinnitusliimi.

Väiksed kulbid on kõige kergemad, kompaktsemad ja aerodünaamilisemad, sobides kõvale rajale. Eraldi ostmiseks on saadaval universaalsed keskmise suurusega kulbid (suurus M/L), pehmele rajale mõeldud suured kulbid (suurus L/XL) ja rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsad, mis kinnituvad samade adapterite külge. Kuna kulpide vahetamine on lihtne, kiire ja selleks ei ole vaja ühtegi tööriista, saab suusataja kasvõi vahetult raja ääärde jõudes oma suusakepid oludele sobivaks kohandada. Suvel annab süsteem võimaluse igal hetkel kulunud kepiotsad teravate vastu vahetada.

Komplekt sobib mistahes tootja suusakeppidele, mille toru alumise otsa läbimõõt on 8 või 9 mm. Originaalis kasutatakse Fin Vario süsteemi kulpe LEKI HRC Max, HRC Team, PRC Max, PRC 850 keppidel. Teadmiseks, LEKI võistluskeppide HRC Max ja HRC Team torude alumine läbimõõt on 8 mm, kõikidel ülejäänud LEKI murdmaakeppidel 9 mm.

Adapteri kinnitamine. Komplektis on kaks paari adaptereid. Väiksema auguga sobivad alt 8 mm läbimõõduga torudele, suuremad 9 mm torudele. Enne adapteri kinnitamist eemalda vanad kulbid neid kuumapuhuri, fööniga või kuumas vees soojendades ning seejärel otsast tõmmates. Kinnita adapter suusakepitoru külge nii, nagu traditsioonilisi kepikulpe kinnitatakse. Kasuta kuumapuhurit (või fööni), et kaasasoleva liimipulga ots pehmeks soojendada, määri seda pisut kepitoru otsa (palju ei ole vaja), vajadusel sulata seda veel kepiotsaski, et liim oleks vedel. Seejärel suru adapter lõpuni kepitoru otsa. Veendu, et adapter on kepi otsas õiges asendis ja lase täielikult jahtuda.

Kulpide kinnitamine adapterile. Lükka kulp adapteri otsa ning keera seda päripäeva (nagu pudelikorki). Viimane pööre on pisut raskem. Keera kulp lõpuni, kuni see fikseerub tihedalt adapteri küljes olevasse pessa. Eemaldamiseks keera kulpi vastassuunas, kuni see lahti tuleb. Keeramine on lihtsam, kui hoiad teise käega keppi kulbist kaugemalt.