LEKI Fin Vario komplekt: S/M, M/L kulbid ja asfaldiotsad

Original price was: 55.00 €.Current price is: 49.50 €.

Tööriistavabalt vahetatavate kepikulpide ja asfaldiotsade komplekt.

Tootekood: 850000212 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tööriistavabalt vahetatavate suusakepikulpide ja asfaldiotsade komplekt. Sisaldab väiksema (S/M) ja keskmise (M/L) toetuspinnaga kulpe, asfaldiotsi rullsuusatamiseks, adaptereid 8 ja 9 mm läbimõõduga kepitorudele ning adapteri kinnitusliimi. Kõik see on pakitud kenasse ja tugevasse punasesse karpi. Suurepärane kingiidee!

Vali keskmise suurusega kulbid (läbimõõt 48 mm) pehmemale rajale või vahelduvatesse oludesse, see on mõistlik valik klassikatehnikaks. Väiksemad kulbid (läbimõõduga 40 mm) on ideaalsed kõvale rajale, need on kerged ja parandavad keppide kaalujaotust. Asfaldiotsad on kompaktsed, tugeva konstruktsiooni ja kõvasulamist teravikega. Need on mõeldud lumevabal perioodil asfaldil rullsuusatamiseks. Kuna kulpide vahetamine on lihtne, kiire ja selleks ei ole vaja ühtegi tööriista, saab suusataja kas või vahetult raja äärde jõudes oma suusakepid oludele sobivaks kohandada. Suvel annab süsteem võimaluse igal hetkel kulunud kepiotsad teravate vastu vahetada.

See komplekt sobib mistahes tootja suusakeppidele, mille toru alumise otsa läbimõõt on 8 või 9 mm. Teadmiseks, LEKI võistluskeppide HRC Max ja HRC Team torude alumine läbimõõt on 8 mm torudega, kõikidel ülejäänud LEKI murdmaakeppidel 9 mm.

Adapteri kinnitamine. Komplektis on kaks paari adaptereid. Väiksema auguga sobivad alt 8 mm läbimõõduga torudele, suuremad 9 mm torudele. Enne adapteri kinnitamist eemalda vanad kulbid neid kuumapuhuri, fööniga või kuumas vees soojendades ning seejärel otsast tõmmates. Kinnita adapter suusakepitoru külge nii, nagu traditsioonilisi kepikulpe kinnitatakse. Kasuta kuumapuhurit (või fööni), et kaasasoleva liimipulga ots pehmeks soojendada, määri seda pisut kepitoru otsa (palju ei ole vaja), vajadusel sulata seda veel kepiotsaski, et liim oleks vedel. Seejärel suru adapter lõpuni kepitoru otsa. Veendu, et adapter on kepi otsas õiges asendis ja lase täielikult jahtuda.

Kulpide ja asfaldiotsade kinnitamine. Lükka kulp või asfaldiots adapteri otsa ning keera seda päripäeva (nagu pudelikorki). Viimane pööre on pisut raskem. Keera kulp lõpuni, kuni see fikseerub tihedalt adapteri küljes olevasse pessa. Eemaldamiseks keera kulpi vastassuunas, kuni see lahti tuleb. Keeramine on lihtsam, kui hoiad teise käega keppi kulbist kaugemalt.