LEKI Cross Trail Lite Carbon kiirmatkakepid, 100-135 cm

Original price was: 170.00 €.Current price is: 153.00 €.

Kerged ja kompaktsed kepid kiireks matkamiseks. Reguleeritavad vahemikus 100-135 cm.

Tootekood: 65226421 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI Cross Trail Lite Carbon reguleeritava pikkusega kepid on omadustelt justkui käimiskeppide ja matkakeppide hübriid. Need on mõeldud tempokaks matkamiseks või mägisemale maastikule käimiskeppide asemel. Kepid pakuvad matkakeppidega võrreldavat toetust (mahukam käepide, pideme pikendus), kuid on sportlikuma käerihma ning kergema konstruktsiooniga nagu käimiskepid. Cross Trail Lite keppide eeliseks ongi just nende kergus ja kompaktsus. Need on 100% süsinikust torudega ja traditsioonilistest matkakeppidest ca 20% kergemad, lisaks pakitavad 10% väiksemaks. Hea kaasa võtta ja reguleerimisvõimaluse tõttu sobivad igaühele.

Cross Shark käepide pakub murdmaasuusatamisest tuntud Shark süsteemi kiirust ja matkakäepideme tuge. See on disainitud spetsiaalselt kiireks mägedes kõndimiseks ning sobib väga hästi akiivseks looduses liikumiseks. Käepideme ümardatud toetuspind on samuti uus, pakkudes senisest enam mugavust. Õhku läbilaskvad ja laia lõikega käerihmad püsivad kindlalt käe ümber. Korgi moodi väljanägemisega vahust käepide on pikendusega ja pakub eriolukorras lisatuge. Keppidel on kõige mugavam käerihma kinnitamise ja eemaldamise süsteem turul, Trigger Shark. Rihma kinnitamiseks tuleb see vaid käepideme otsast alla lükata, eemaldamiseks nuppu vajutada ning rihm välja tõmmata. Rihmad võib kätte panna juba enne väljaminekut ja neid ei pea nt joogipausi või telefonile vastamise jaoks kordagi eemaldama. Sellel mudelil on Frame Mesh käerihmad, mis on väga mugava ja toetava lõikega ning valmistatud õhku läbilaskvast võrkkangast.

Keppide pikkuse reguleerimine on ülilihtne ja kiire: selleks tuleb link avada, torud sobivasse pikkusesse nihutada ja link uuesti sulgeda.

Kepitorud on valmistatud 100% süsinikust, mis annab neile ülima kerguse ja jäikuse. Teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele.

Tehnilised andmed

Tegevus: kiire või sportlik matkamine
Vanusegrupp: täiskasvanud, nii meestele kui naistele
Pikkus: pidevalt reguleeritav vahemikus 100-135 cm
Pikkus kokkupakituna: 65 cm
Kaal: 213 g
Torusegmentide läbimõõdud: 16/14/12 mm
Käepide: Cross Shark
Käerihm: Shark Frame Mesh
Käepideme pikendus: ühekomponentne pehme vaht
Torumaterjal: 100% süsinik
Torude lukustussüsteem: Speed Lock 2 Plus, linkidega
Rõngad: Nordic
Kepiots: Flex Tip Short.

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva matkakeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,7-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Lühemate keppidega on kergem tõusudel liikuda. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel matkaajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!