LEKI CC 450 suusakepid, 160 cm

Original price was: 80.00 €.Current price is: 64.00 €.

45% süsinikust kepid harrastajale. Kiirelt eemaldatavate rihmadega.

Tootekood: 652418011 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Murdmaasuusakepid harrastajatele, kes soovivad hea hinnaga mugavat ja kasutajasõbralikku varustust. CC 450 on kõrgkvaliteetne kesktaseme mudel, kõige soodsam mudel, millel on kuulus LEKI süsteem, mis võimaldab rihmad hetkega käepideme külge kinnitada või sealt eemaldada, lastes suusasõidu ajal mugavalt juua, telefonile vastata vms. Varasematelt võistluskeppidelt tuttavad käepidemed on ergonoomilise kuju ja soojahoidva pehme korgiosaga. Kepitorud on 45% süsinikusisaldusega, mis teeb need parajalt jäigaks, tugevaks ja kergeks. Toru kaal 91 g/m, läbimõõt ülevalt 16 mm, alt 9 mm. Shark 2.0 käepidemed + Power Trigger käerihmad, Super Race Vario kulbid, terasest teravikud. Värv: must ja neoonkollane, matt viimistlus.

Käepideme külge saab otse kinnitada kõiki LEKI Shark suusakindaid, vajamata selleks eraldi käerihmu! Vaata kindaid eraldi Suusakinnaste kategooriast.

Pikkused: Saadaval pikkustes kuni 170 cm. Vali sobiv pikkus menüüst. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Shark rihmakinnitussüsteemi kasutamine: LEKI rihmad võib kasvõi kodus kätte panna ning alles suusarajal kepi külge kinnitada. See on nii lihtne ja kiire. Kinnitamiseks tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Lisainfo

Pikkus

140 cm, 145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm