Allahindlus!

LEKI CC 300 suusakepid

63.96 

30% süsinikust kepid harrastajale. Kiirelt eemaldatavad rihmad.

Tootekood: 6434043X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Murdmaasuusakepid harrastajatele, kes soovivad soodsa hinnaga mugavat ja kasutajasõbralikku varustust. CC 300 on kõige odavam mudel, millel on kuulus LEKI süsteem, mis võimaldab rihmad hetkega käepideme külge kinnitada või sealt eemaldada, lastes suusasõidu ajal mugavalt juua, telefonile vastata vms. Käepidemed on ergonoomilise kuju ja soojahoidva pehme korgiosaga. Kepitorud on 30% süsinikusisaldusega, mis annab keppidele juurde jäikust ja vähendab nende kaalu. Toru kaal on 91 g /m, läbimõõt üleval 16 mm, all 9 mm, mattviimistlus. Shark 2.0 käepidemed + Power Trigger 3 käerihmad, Racing Lite kulbid. Põhivärv: must, graafika: neoonkollane-antratsiit-valge.

Pikkused: Saadaval pikkustes kuni 165 cm. Vali sobiv pikkus menüüst. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Trigger S rihmakinnitussüsteemi kasutamine: LEKI rihmad saab juba kas või toas kätte panna ning alles suusarajal kepi külge kinnitada. Kinnitamiseks tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 170 cm