Allahindlus!

LEKI Alu Vario suusakepid, 145-165 cm

69.97 

Reguleeritava pikkusega alumiiniumkepid. Kiirelt eemaldatavad rihmad.

Tootekood: 6322485X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tugevad karastatud alumiiniumkepid, mis on 20 cm ulatuses reguleeritava pikkusega. Ühe kepipaariga on võimalik sõita igas tehnikas ja igal maastikul, vajadusel laenata sõbrale või pereliikmele. Võistluskeppidelt tuttav tehnoloogia, komponendid ja graafika. LEKI Trigger S rihmad kinnituvad/eemalduvad pidemest hetkega, võimaldades suusasõidu ajal mugavalt juua, telefonile vastata vms.

Käepidemed: Shark Trigger 3. Läbi aegade kõige populaarsem LEKI käepide, millega on viimastel aastatel võidetud palju meistritiitleid ja olümpiamedaleid. Kahekomponentne disain, eesosa on korgist kattega. Ergonoomiline – sobib hästi igale suusatajale.

Käerihmad: Power Trigger 3. Hingavad funktsionaalsed materjalid, hea kättesobivus, toetav lõige.

Torud: karastatud HTS 6.5 alumiiniumsulamist torud, ülemise osa läbimõõt 16 mm, alumise osa ülemine 18 mm, alumine ots 9 mm. Ultra Sonic viimistlus. Kaal: 106 g / m. Jäikus: 40 mm / 40 kg raskusel.

Kulbid: 4 in 1 kulbid, 9 mm. Optimaalse suurusega, ei jäta lund külge. Teravik on teemantitugevusega kõvasulamist. Kaasas on plaadid, millega saab kulbi toetuspinda suurendada, et suusatada hooldamata radadel, matkata või tegeleda suusaorienteerumisega.

Pikkused: Saadaval kahes pikkusvahemikus: 145-165 cm ja 155-175 cm. Vali sobiv pikkus menüüst. Kepid pikkusvahemikuga 155-175 cm sobivad ideaalselt suusatajatele pikkuses 180-195 cm nii klassika- kui uisutehnika jaoks, kepid 145-165 cm sobivad 170-185 cm pikkustele sõitjatele. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Pikkuse reguleerimine: keppide pikkust reguleeritakse TÜV poolt maailma kindlaimaks tunnistatud LEKI Super Lock System abil. Keppide pikkuse muutmiseks keera kepi käepidemega osa vastupäeva nii kaua, kuni ülemine torulüli liikuma hakkab. Seejärel säti keppide pikkus parajaks, nihutades ülemist toru alumise sees üles- või allapoole. Torule on märgitud sentimeetrites skaala, mida on hea aluseks võtta. Siis keera käepidemega osa alumise toru suhtes päripäeva, kuni see on tugevalt kinni. Veendu, et käepide ja kulbid on üksteise suhtes õiges suunas.

Trigger S rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: LEKI Trigger S süsteemi käerihmad kinnituvad/eemalduvad pidemest hetkega, võimaldades suusasõidu ajal mugavalt juua-süüa, telefonile vastata vms. Rihmad saab kasvõi toas kätte panna ning alles suusarajal kepi külge kinnitada. Kinnitamiseks tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.