Lastekomplekt: Kästle XA10 Jr suusad + klambrid + kepid

109.00 

Kvaliteetne suusakomplekt väiksematele lastele: suusad 100-130 cm + Rottefella Start klambrid (NNN) + Rex Apollo kepid.

Puhasta
Tootekood: NXA10JRC20X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kvaliteetne suusakomplekt väiksematele lastele 100-130 cm: suusad Kästle XA10 Junior + Rottefella Start klambrid (NNN) + Rex Apollo kepid. NB! Komplektis ei ole suusasaapaid!

Suusad: laiad ja mugavad suusad, millel on hea tasakaalu hoida. Talla all on kalasabamuster, mis ei lase suuskadel tõukel tagasi libiseda ja mida ei ole vaja määrida. Alustavale lapsele sobivad hästi tema enda pikkused suusad. Laius: 54-48-52 mm. Põhjamaterjal: Easy Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 484 g / 120 cm suusk. Konstruktsioon: universaalne. Sideme kinnitus: NIS.

Sidemed: suuskadel on tehases paigaldatud Rottefella Start lastesidemed, millele sobivad kõik NNN (kahe tallaaluse soonega) suusasaapad. Soovitame alati lastel suusatamist õppida päris suusasidemete abil kinnitatud suusasaabastes, mitte rihmadega kinnitatult, sest niimoodi saab laps mugavamalt, ohutumalt ja õigemini suusatada, kartmata rihmade lahtitulekut või külmumist. Klambrid on suuskadele kinnitatud kruvivabalt NIS-plaadi kaudu, neid saab vajadusel lihtsasti eemaldada.

Suusakepid: Rex Apollod on kerged fiiberkiust kepid, millel on ka jäisel lumel haakuv metallist teravik ja lihtsad rihmad. Laste suusakepid peaksid olema lühemad kui täiskasvanute omad. Orienteeruva pikkuse leiad, kui korrutad lapse pikkuse 0,75-ga.

NB! Suusad pakiautomaati ei mahu. Palun vali tellimisvormi täites saatmisviisiks postipakk, kuller või Cargobus.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja testitulemused on väga positiivsed.

Lisainfo

Suusapikkus

100 cm, 110 cm, 120 cm, 130 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lastekomplekt: Kästle XA10 Jr suusad + klambrid + kepid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga