KinetiXx Quirin labakindad

Original price was: 49.90 €.Current price is: 39.92 €.

Soojad labakindad suusatamiseks.

Tootekood: 7021-240-01 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Need väga hea soojahoidvusega kindad sobivad ideaalselt külmadeks päevadeks õues. Need on head nii suusatreeninguks, matkadeks kui muudeks tegevusteks väljas. Professionaalsed suusatajad kasutavad neid soojendussõitudeks ja pärast võistlust. Kinnastes on 133 grammi kvaliteetset PrimaLoft täidist, mis hoiab käed soojas ka kõige suurema pakasega. Kinnas on valmistatud vetthülgavast polüestrist, peopesal ja osaliselt käeseljal on kasutatud ehtsat lambanahka, mis suurendab kinda kulumiskindlust ja vastupidavust. Fliisist vooder on nahasõbralik ja kätele meeldiv. Randmeosa on paraja pikkusega, et kaitsta külma ja lume eest. Elastne pingutuskoht teeb kinda kättepaneku ja äravõtmise lihtsaks. Kaasas on väike praktiline kotike, kuhu saab kindad ruumi kokkuhoidmiseks ära panna. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

XS, S, M, L, XL, XXL