KinetiXx Nomo 2.0 suusakindad, must

Original price was: 69.90 €.Current price is: 55.92 €.

Keskmisest soojemad tuulekindlad Windstopper Softshell suusakindad. Takjakinnitusega. Uus mudel.

Tootekood: 7023-330-01 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Originaalse Gore Windstopperiga keskmisest soojemad Nomo kindad on ideaalsed kaaslased külmematel talveilmadel (-5…-20). Kui käed pidevalt külmetavad, siis on need õiged kindad ka soojema ilmaga. Nomo 2.0 on populaarse Nomo uusversioon, millel on järgmised erinevused: senisest tugevam haarduvus, lisatud HEIQ sooja peegeldav kiht, nimetissõrmega saab ekraane käsitseda, pisut avaram: kaalu 0,5 numbrit väiksema valimist. Kindad on väga mugavad ja valmistatud tipptasemel materjalidest. Gore Windstopper Softshell kaitseb tuule ja jahtumise eest, 60 g vooder hoiab käed mõnusalt soojas. Kindad on siiski hingavad ja piisava tundlikkusega, et kätega aktiivselt tegutseda. Peopesa on hea haarduvusega, et suusakepist kindlalt kinni hoida. Ümber randme ulatub kootud soonik, mis takistab külma õhu ja lume ligipääsu käele. Takjakinnitus ei lase kinnastel käes nihkuda. See on veniva rihmaga ega sooni. Takjakinnitus asetseb läbimõeldult randmest eespool ja ei sega jakivarrukat, käekella või suusakepirihma. Need kindad sobivad hästi ka pikematele distantsidele ja matkadele. Stiilse ja tagasihoidliku välimuse tõttu on need igati head kaaslased niisama tänaval kandmisekski. Külmetavad käed on minevik. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0, 10.5, 11.0