KinetiXx Nebeli Junior suusakindad, must

Original price was: 29.90 €.Current price is: 20.93 €.

Neopreenist randmeosa ja takjakinnitusega suusakindad lastele ning noortele.

Tootekood: 7020-631-01 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Lastele ja noortele mõeldud kvaliteetsed suusakindad. Ideaalsed aktiivseks murdmaasuusatamiseks. Sobivad kasutada keskmise külmaga või soojematel talveilmadel. Randmeosa on neopreenist ja sellel on takjakinnitus. Selle abil saab kindaid laste käte järgi pingutada, nii et kindad käes püsiksid ja külma ega lund ligi ei laseks. Valmistatud elastsetest materjalidest, mis on mugavad kanda ja kohanduvad laste käte järgi. Kindad on tuultpidavad ja õhukese fliisist vooderdusega. Peopesal on suuremõõtmeline silikoontrükk, mis tagab kindla haarde suusakepist. Pikk ja meeldiv kootud soonik randmeosas ei lase külmal ja lumel käteni jõuda. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

4.0, 5.0, 6.0, 7.0