KinetiXx Lajos rattakindad, must

39.95 

Kerged hea hingavusega pikad rattakindad.

Tootekood: 7023-750-01 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Lajos rattakindad on ideaalne valik kõigile ratturitele, kes eelistavad pika sõrmega kindaid ka suvel. Tänu õhulisele võrgust tagakäele on kinnas eriti hingav, kuid samas stabiilne ja vastupidav. Ergonoomiline istuvus koos võrguga ja hästi perforeeritud peopesa muudavad selle kandmise mugavaks ka soojadel päevadel. Optimaalse sobivuse tagamiseks on kinnas randmelt veidi pikemaks lõigatud, nii et kerge materjal istub ideaalselt käe külge. Parema lenksu tunnetuse tagamiseks pole peopesale integreeritud polsterdust, kuid pehme ja libisemiskindel mikroseemisnahk koos sõrmedele avaldatava silikoonsurvega tagab alati lenksu kindla haarde. Kangas sõrmedel vähendab ka hõõrdumist väiksemate kukkumiste korral, pakkudes seega kätele suurepärast kaitset. Loomulikult on pika sõrme kinnas varustatud ka puutetundliku ekraani funktsiooniga, et nutiseadmeid saaks kasutada ka kindaid kandes.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

7.0, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0