Allahindlus!

KinetiXx Keke Junior suusakindad, sinine

31.92 

Tuulekindlad hästiistuvad võistluskindad lastele

Tootekood: 7020-680-04 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Keke Junior on võistlusmudel murdmaasuusatamiseks lastele ja noortele. Parim noortemudel. Sellel on õhukesest fliisist soojahoidev vooder, mis laseb nende kinnastega suusatada läbi talve ka treeningutel. Randmeosa on tihedalt ümber käe istuvast neopreenist, mis hoiab sooja ja peab tuult. Paljud maailma parimad laskesuusatajad kasutavad samadest materjalidest tehtud Keke täiskasvanute mudelit, kuna see säilitab hea tundlikkuse. Nende kinnastega saab kasutada puutetundlikke ekraane.

Kindad on valmistatud parimatest materjalidest. Xx FastDry Windbreaker pealiskiht on täielikult tuulekindel, vetttõrjuv, samas hästi hingav ja kiiresti kuivav. Sooja hoiab mikrofliisist vooderkiht. Niiskust juhitakse vaid seest väljapoole, hoides käsi maha jahtumast. Peapesadel kasutatav Xx GripMaster tehnoloogia tagab kindla haarde ja mugavaima kätteistuvuse. Pihud on elastsed ja samuti vetttõrjuvate omadustega. Pöidlaosasse on integreeritud fliisiga membraan, mis imab niiskust. Randmeosa on kompaktne ja kindaga ühes tükis. Saksamaal valmistatud kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on uus tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutab KinetiXx kindaid juba üle 30 suusakoondise sh Eesti laskesuusa-, murdmaa- ja kahevõistlusekoondis eesotsas Kristjan Ilvesega. Maailma tippudest sõidavad KinetiXx kinnastega Martin Fourcade, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Benedikt Mayr, Quentin Fillon Maillet jpt. 2020-2021 hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Lisainfo

Suurus

4.0, 5.0, 6.0, 7.0