KinetiXx Hot küttesüsteemiga suusakindad

199.92 

Akutoitel küttesüsteemiga murdmaasuusakindad külmadeks ilmadeks.

Tootekood: 7020-140-01 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

KinetiXx Hot elektrilise soojendusega kindad, mis dübuteerisid 2022. aasta talvel maailma tippsuusatajate kätes, on nüüd saadaval igaühele! Kohe laos on saadaval nr 9.0, muud numbrid ettetellimisel. Palun soovi korral e-kirja teel ühendust võtta. Tarneaja täpsustame tootjaga.

Mudel Hot on ainulaadne nii kasutatud tehnoloogia, soojusvõimsuse kui tundlikkuse poolest: kinnas on piisavalt õhuke ja hea tunnetusega, kuid samas võimaldab suusatada kuitahes külma ilmaga! Käe tagaküljel on kaks soojust isoleerivat fliisikihti, mille vahel asuvad akutoitel küttetraadid. Need lähevad randmest üle käepealse igasse üksikusse sõrme (vt pilti). Pikk elastne randmeosa sisaldab takjakinnitusega taskut aku jaoks (mõlemas kindas üks). Aku on taaslaetav standardsest vooluvõrgust kaasasoleva adapteri abil. Randmel on nupp, mille abil saab kütet sisse ja välja lülitada (üks pikk vajutus) ning reguleerida soojendust kolmes astmes (lühikesed vajutused). Režiimi markeerib nupusisene värviline valgustus.

Kindad on tipptasemel ka materjalidelt. Pealisosa on valmistatud KinetiXx võistluskinnastel kasutatavast tuulekindlast Xx FastDry materjalist, mis kaitseb tuule ja külma eest, on hästi hingav ning juhib higi ja niiskuse väljapoole. Peopesadel on pehme ja elastne Xx SoftGrip materjal, mis tagab kindla haarde temperatuurist hoolimata. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

9.0