Allahindlus!

Kästle XP30 Classic klassikasuusad

249.00 

Kvaliteetsed määritavad klassikasuusad harrastussuusatajale. Hea libisemisega ja igale ilmale. Väga hea hinna-kvaliteedi suhe.

Puhasta
Tootekood: NXP30CPM19X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kvaliteetsed määritavad klassikasuusad harrastussuusatajale. Hea libisemisega ja igale ilmale. Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Mudel sobib hästi head varustust hindavale harrastajale, samuti alustajale. Süsiniktoestusega konstruktsioon pakub kindlat toetuspinda, millel on hea tasakaalu hoida. Kvaliteetne sintratud grafiitpõhi tagab hea libisemise kõikides oludes. Süsiniktoestusega puitsisu, Hollowtech 2.0 tehnoloogia. Laius: 43-45-45 mm. Põhjamaterjal: Race Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 625 g / 196 cm suusk. Konstruktsioon: Skin (+10 kuni -30 °C). Sideme kinnitus: NIS.

NB! Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame sobiva paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja testitulemused on väga positiivsed.

Lisainfo

Pikkus

188 cm, 196 cm, 204 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kästle XP30 Classic klassikasuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga