Allahindlus!

Kästle XP20 Junior Classic Skin klassikasuusad

135.85 

Keskmise taseme klassikasuusad noortele. Skin-pidamisega.

Tootekood: NXP20JRCPM21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Keskmise taseme klassikasuusad noortele. Skin-pidamisega. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle XP20 Junior on äsja turule tulnud Austria suusatootja klassikasuusad noortele. Skin-mudel: ei vaja pidama määrimist. Tegemist on kvaliteetse keskmise taseme mudeliga, mis sobib nii treenivale kui aeg-ajalt võistlevale noorele. Suuskade pidamisaladel on karvaribad. Need peavad peaaegu iga ilmaga ega vaja määrimist. Karvaribad on vahetatavad. Suuskadel on väga hea juhitavus ja libisemine. XP20 süsiniklaminaadiga konstruktsioon on universaalne ja sobib igale ilmale. Suusad on hästi kontrollitavad, hoiavad kindlalt suunda ning nendega on väga lihtne sõita igal tasemel.

Tehniline info

Süsiniktoestusega sisu, universaalne võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia: kerge nina ja hea kaalujaotus. Laius: 43-45-45 mm. Põhjamaterjal: Race Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 470 g / 162 cm suusk. Konstruktsioon: Skin (+10 kuni -30°C). Sideme kinnitus: NIS. Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Igasuguste suuskade valimisel on kõige olulisem võtta arvesse suusataja kaalu. Kehakaalule vastavus on olulisem kui suusa pikkus. Õigesti valitud suusad on kiiremad, neid on lihtsam juhtida ning pidama saada. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse lapsele olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 10-20 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, kergem sõita ja laskumistel jäljes püsida. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini. 152 cm pikkused suusad on head lapsele pikkuses 130-140 cm, 162 cm suusad 140-150, 172 cm suusad 150-160.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse lapse kehakaal! Lisa ka pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. 1970-1980-ndatel oli bränd maailma tipus. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on Kästle nüüd väga tugevalt areenile naasmas. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt ja esimesed uued mudelid jõudsid suusaradadele 2019. aastal. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kohalikud noorsportlased on juba Kästle suuskadel võitnud mitmeid noortesarja esikohti ja meistritiitleid. Kästle toodab uuesti ka mäesuuski. Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästletega ja seda ülitugeva konkurentsiga MK-sarjas!

Lisainfo

Pikkus

152 cm, 162 cm, 172 cm