Kästle XP20 Junior Classic Skin klassikasuusad (2024)

Original price was: 219.00 €.Current price is: 153.30 €.

Keskmise taseme skin-suusad noortele. 2024. aasta mudel.

Tootekood: NXP20JRCSM23 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Keskmise taseme skin-suusad noortele klassikatehnikaks. Sobivad regulaarseks treenimiseks ja aeg-ajalt võistlemiseks. Ideaalne mudel suusatrennis käivale lapsele. 2024. aasta mudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Tegemist on kvaliteetse keskmise taseme mudeliga, mis sobib nii treenivale kui aeg-ajalt võistlevale noorele. Need on skin-suusad. Suuskade pidamisaladel on karvaribad, mis takistavad tõukel tagasilibisemist. Need peavad peaaegu iga ilmaga ega vaja määrimist. Karvaribad on vahetatavad. Suuskadel on väga hea juhitavus ja libisemine. XP20 süsiniklaminaadiga konstruktsioon on universaalne ja sobib igale ilmale. Suusad on hästi kontrollitavad, hoiavad kindlalt suunda ning nendega on väga lihtne sõita igal tasemel. Suuski toodetakse 140-170 cm pikkustes (10 cm sammuga).

Tehniline info

Pidamine: skin Torpedo
Variatsioon: Plus (universaalne)
Pikkused: 140 | 150 | 160 | 170 cm
Jäikus: keskmine (medium)
Kaal: 838-1048 g / paar
Laius: 41-44-44 mm
Põhjamaterjal: Race Plus
Põhjastruktuur: UM1

Konstruktsioon: CAP, süsinik, fiiberklaas, puit
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse noortele tavaliselt olenevalt sõiduoskustest endast 10-20 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

140 cm, 150 cm, 160 cm, 170 cm