Kästle XA20 Classic Crown klassikasuusad (2024)

Original price was: 179.00 €.Current price is: 125.30 €.

Laiad algtasemel klassikasuusad nii rajas kui rajast väljas suusatamiseks. Pidamiseks rihveldus.

Tootekood: NXA20CCM23 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Laiad algtasemel klassikasuusad nii rajas kui rajast väljas suusatamiseks. Pidamiseks rihveldus. 2024. aasta mudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

XA20 on täiesti uus mudel Kästle tootevalikus. XA20 on täiesti uus mudel, mille eripäraks on lai profiil (laius ees 60 mm, keskel 50 mm, taga 55 mm). Mudel pakub kindlat toetuspinda ja kannab pehmes lumes hästi. See on mõeldud ainult klassikatehnikas sõitmiseks. Suusad sobivad rahulikult kulgejale, matkajale, oma radadel liikujatele. Pidama saamiseks on suusa keskosa all rihveldus (nn kalasabamuster). Polüetüleenist põhi on hooldusvaba. Soovi korral töötle seda vedelate kiir-libisemismääretega.

Tehniline info

Pidamine: rihveldusega pidamisala
Variatsioon: Crown
Pikkused: 170 | 180 | 190 | 200 cm
Jäikused: keskmine (medium)
Kaal: 1290-1650 g / paar
Laius: 60-50-55 mm
Põhjamaterjal: polüetüleen
Põhjastruktuur: UL1

Konstruktsioon: CAP, fiiberklaas, pappel
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse tavaliselt olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 10-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

180 cm, 190 cm, 200 cm