Allahindlus!

Kästle XA10 Classic Skin klassikasuusad

148.85 

Soodsad skin-suusad hobisuusatajale.

Tootekood: NXA10CSM20 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soodsad skin-suusad hobisuusatajale. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle XA10 on äsja turule tulnud Austria suusatootja klassikasuusad hobisuusatajale, ka alustajale. Määrdevaba skin-mudel, mis peab pidamismääret vajamata! Tegemist on soodsa mudeliga, mis on valmistatud sama kvaliteetselt kui kallimad suusad ja mõeldud spetsiaalselt klassikatehnikale. Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Mudel sobib neile, kes suusatavad nädalas korra-paar või on alles suusatamisega alustamas. Tugev konstruktsioon pakub kindlat toetuspinda, millel on lihtne tasakaalu hoida. Suusapõhi on universaalne ja mõeldud igale ilmale. Pidamisalal on mohääri sisaldav karvane riba, mis paneb suusad kindlalt pidama määret vajamata. Libisema määri suuski uute vedelate Rexi kiirmääretega – see on lihtne, ohutu ja kiire. Määre kestab 20-30 km.

Tehniline info

Klaaskiust laminaatidega puitsisu, Hollowtech 2.0 tehnoloogia: kerge nina ja hea kaalujaotus. Laius: 42-45-44 mm. Põhjamaterjal: Easy Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 715 g / 193 cm suusk. Konstruktsioon: universaalne (+10 kuni -30°C). Sideme kinnitus: NIS. Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Igasuguste suuskade valimisel on kõige olulisem võtta arvesse suusataja kaalu. Kehakaalule vastavus on olulisem kui suusa pikkus. Õigesti valitud suusad on kiiremad ja neid on lihtsam juhtida. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Uisutehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest kas endapikkused või kuni 10 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. 1970-1980-ndatel oli bränd maailma tipus. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on Kästle nüüd väga tugevalt areenile naasmas. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt ja esimesed uued mudelid jõudsid suusaradadele 2019. aastal. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kohalikud noorsportlased on juba Kästle suuskadel võitnud mitmeid noortesarja esikohti ja meistritiitleid. Kästle toodab uuesti ka mäesuuski. Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästletega ja seda ülitugeva konkurentsiga MK-sarjas!

Lisainfo

Pikkus

179 cm, 186 cm, 193 cm, 200 cm, 207 cm