Kästle RX10 World Cup Skate Cold uisusuusad, 187 cm

Original price was: 649.00 €.Current price is: 454.30 €.

Võistlussuusad külmemale ilmale. Uusim, 2024. aasta tippmudel.

Tootekood: NRX10WSCH23 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tipptasemel vabatehnika võistlussuusad miinuskraadidele, parim sooritus mõnest miinuskraadist külmema ilmaga. Uusim, 2024. aasta mudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

2024. aastaks on Kästle turule toonud täiesti uued võistlussuusad RX10 World Cup. Need asendavad senist tippmudelit RX10 2.0. Uutel võistlussuuskadel on edasiarendatud konstruktsioon, mis on senisest dünaamilisem, parandab kiirendust ja suurendab lõppkiirust. Põhjalihvide kvaliteet on paranenud. Lisaks uuele disainile on suusaninad varasemast lamedamad ja madalamad. Suuskade pealiskiht on vahetatud vastupidavama vastu. Suusad on kiired, väga kerged ja stabiilsed, mistõttu on nendega nauditav sõita nii profisportlasel kui harrastussuusatajal. See mudel sobib kõigile, kes soovivad maksimaalselt head varustust. Cold-versioon on mõeldud kindlalt miinuspoolel olevale ilmale, eriti hea värskemal peeneteralisel lumel. Ka Cold-suusad sobivad kasutamiseks ühe universaalse paarina: need on libisenud null-kraadi ümber väga hästi.

Tehniline info

Variatsioon: Cold (parim sooritus -5°C ja külmem)
Pikkused: 177 | 182 | 187 | 192 cm
Jäikused: keskmine (medium) | jäik (hard)
Kaal: 912-990 g / paar
Laius: 41-44-44 mm
Põhjamaterjal: WC Race Cold
Põhjastruktuur: C1

Konstruktsioon: CAP, kärg, süsinik, printsessipuu
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Tutvumine

Suuskadega saab tutvuda Tartus Nevene poes. Eelneval kokkuleppel (ja korraliku suusaraja olemasolul) saab Plus-suuski Tartus testida. Selleks palun saata e-kiri või tulla poest läbi.

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Uisutehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest kas endapikkused või kuni 10 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

177 cm, 182 cm, 187 cm, 192 cm