Allahindlus!

Kästle RX10 Junior Skate Plus uisusuusad, 147-157 cm

239.20 

Võistlussuusad noortele. Tippmudel.

Tootekood: NRX10JRSPX Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kästle RX10 Junior Skate on äsja turule tulnud Austria suusatootja tuliuued võistlussuusad lastele ja noortele uisutehnikas sõitmiseks. Tegemist on kõrgkvaliteetse tippmudeliga, mille kõik materjalid ja omadused on täpselt samad nagu täiskasvanute võistlusmudelil. Suusad on ülikiired, väga kerged ja stabiilsed, mistõttu on nendega nauditav sõita nii oma vanuseklassi paremikku kuuluvatel sportlastel kui ka nendel noortel, kes alles suusatamist harjutavad. Suusad hoiavad väga hästi suunda ning nendega on väga lihtne sõita igal tasemel. See mudel sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad maksimaalselt head varustust. Suusad põhinevad võistlussuuskade Plus-versioonil, mis tagab parima soorituse plussist kuni -10 kraadini ja sobib hästi universaalseks valikuks neile, kes tahavad vaid üht suusapaari.

Tehniline info

Süsiniktoestusega kärgsisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia: kerge nina ja hea kaalujaotus. Laius: 41-44-44 mm. Põhjamaterjal: World Cup Race Plus. Struktuur: UW1. Kaal: 425 g / 167 cm suusk. Konstruktsioon: Plus (parim sooritus +10 kuni -10°C). Sideme kinnitus: NIS. Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Igasuguste suuskade valimisel on kõige olulisem võtta arvesse suusataja kaalu. Kehakaalule vastavus on olulisem kui suusa pikkus. Õigesti valitud suusad on kiiremad ja neid on lihtsam juhtida. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Uisutehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest kas endapikkused või kuni 10 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. 1970-1980-ndatel oli bränd maailma tipus. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on Kästle nüüd väga tugevalt areenile naasmas. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt ja esimesed uued mudelid jõudsid suusaradadele 2019. aastal. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kohalikud noorsportlased on võitnud Kästle suuskadel mitmeid noortesarja esikohti ja meistritiitleid. Kästle toodab uuesti ka mäesuuski. Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästletega ja seda ülitugeva konkurentsiga MK-sarjas!