Kästle RX10 2.0 Classic Micro klassikasuusad

Original price was: 609.00 €.Current price is: 365.40 €.

Võistlussuusad. Nn nullisuusk (zero), pidama saab karestusega. 2022-2023 hooaja tippmudel.

Tootekood: NRX102CMM21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tipptasemel klassikatehnika võistlussuusad. Nn nullisuusk (zero), pidama saab karestusega, määret tavaliselt ei kasutata (aga saab kasutada). Laos olevad paarid pikkusega 201 ja 206 cm sobivad mõlemad sõitjale kaaluga 68-87 kg (sportlikule sõitjale 68-80 kg või rahulikule kulgejale 75-87 kg).2022-2023 hooaja tippmudel on nüüd müügil ahvatleva soodushinnaga. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle RX10 2.0 on hooaja 2022-2023 tippmudel, millega on viimase paari talve jooksul võidetud 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit noorte klassides. Need suusad on olnud mitme Worldloppeti suusamaratoni võitjad ja teinud debüüdi FIS MK-sarjas. Suusad on kiired, väga kerged ja stabiilsed, mistõttu on nendega nauditav sõita nii profisportlasel kui harrastussuusatajal. See mudel sobib kõigile, kes soovivad maksimaalselt head varustust.

Micro (ehk zero-)mudelit kasutatakse tavaliselt null-kraadi ümber kõikuva ilma korral, eriti värskel või niiskel peeneteralisel lumel. Pidama saamiseks karestatakse suusa keskosa sobival määral. Karestuseks kasutatakse erineva karedusastmega liivapaberit, peamiselt vahemikus 100-150. Karestatavat ala võib määrida ka pidamismääretega, sel juhul toimib see nagu tavaline määritud klassikasuusk. Enne uuesti karestusega sõitma minekut tuleb põhi määrdest täielikult puhastada ja vajadusel pidamisala uuesti üle karestada.

Tehniline info

Pidamine: karestus
Variatsioon: Plus (parim sooritus plussist kuni -10°C)
Pikkused: 188 | 196 | 201 | 206 cm
Jäikus: keskmine (medium)
Kaal: 490 g / 196 cm suusk
Laius: 41-44-44 mm
Põhjamaterjal: WC Race Plus
Põhjastruktuur: UW1

Konstruktsioon: CAP, kärg, süsinik, printsessipuu, Hollowtech 2.0
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Tutvumine

Suuskadega saab tutvuda Tartus Nevene poes. Eelneval kokkuleppel (ja korraliku suusaraja olemasolul) saab Plus-suuski Tartus testida. Selleks palun saata e-kiri või tulla poest läbi.

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse tavaliselt olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 15-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

201 cm, 206 cm