Kästle RS10 Junior Skate rullsuusad

159.00 205.00 

Uisutehnika rullsuusad lastele ja noortele.

Tootekood: NRSSJR21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väikeste rataste ja lühikese raamiga uisu-rullsuusad lastele ja noortele kaaluga kuni 55 kg.

Miks peaks valima just need rullsuusad? Vali need rullsuusad lapsele või noorukile, kes alles alustab rullsuusatamisega või kelle jaoks suurerattalised suusad on veel liialt ebastabiilsed. Need suusad sobivad tavaliselt kuni 14-aastastele. Nende suuskade eeliseks teiste ees on kerge kaal, hea stabiilsus ja juhitavus. Laps saab nende suuskadega lihtsasti hakkama.

Raam: RS10 Junior on keskmise kiirusega treeningrullsuusad, millel on kerge alumiiniumist raam. Raam on rataste suhtes madalale toodud ja see parandab oluliselt tasakaalutunnetust ja teeb sõidu stabiilseks. Raami kaalupiirang on 55 kg.

Rattad: Rattad on alumiiniumist südamikel vastupidavast kummist veerepinnaga. Läbimõõt 80 mm, laius 24 mm. Need on noortele sobiva kiirusega, võrreldavad hea libisemisega kõval rajal. Ratastel on hea haarduvus ka märjal teekattel. Porikaitsed on komplektis!

Tehnilised andmed:

Sõidutehnika: vaba
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi + alumiinium
Rattamõõdud: 80 x 24 mm
Telgede vahe: 530 mm
Paari kaal: 1,08 kg
Porikaitsed: jah, kaasas
Päritolumaa: Austria

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kästle rullsuusad täiendavad talvist suusavalikut ja on kvaliteedilt maailma tipptase.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos porikaitsete või sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete ja porikaitsete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski