Kästle RS10 Classic rullsuusad

239.00 295.00 

Väga stabiilsed ja pehmed rullsuusad klassikatehnikale.

Tootekood: NRSC21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga stabiilsed ja pehmed kvaliteetrullsuusad klassikatehnikale. Keskmise kiirusega. Valmistatud Austrias.

Miks peaks valima just need rullsuusad? Vali need rullsuusad, kui mugavus on prioriteet ja soovid pehmeid jalgusäästvaid treeningvahendeid, mis on väga hea kvaliteedi ja mõistliku hinnaga. Lisaks näevad need suusad väga stiilsed välja ja pakuvad mündirohelise-musta värvilahendusega võimalust teistest eristuda.

Raam: RS10 on keskmise kiirusega treeningrullsuusad, millel on kõrgeima kvaliteediga komposiitmaterjalist raam. See sarnaneb murdmaasuuskade konstruktsiooniga, mida on tugevdatud süsiniklaminaadiga. Põhi on kaetud plastikihiga, mis kaitseb seda kriimustuste eest. Raam neelab väga hästi vibratsiooni, pakkudes pehmet ja mõnusat lumelähedast sõiduelamust. Rattad on raami külge kinnitatud alumiiniumist ühes tükis harkidega. Raami kaalupiirang on 100 kg, seda on rohkem, kui tavaliselt komposiitraamidele lubatakse.

Rattad: Rattad on pehmest ja vastupidavast kummist. Läbimõõt 70 mm, laius 45 mm. Need on keskmise kiirusega (nr 2), mis on võrreldav hea libisemisega lumel suusatamise kiirusega. Ratastel on väga hea haarduvus ka märjal teekattel. Porikaitsed on komplektis!

Tehnilised andmed:

Sõidutehnika: klassika
Raamimaterjal: komposiit
Rattamaterjal: kummi + alumiinium
Rattamõõdud: 70 x 45 mm
Telgede vahe: 730 mm
Suusataja kõrgus maapinnast: 45 mm
Raami kõrgus maapinnast: 25 mm
Paari kaal: 2,1 kg
Porikaitsed: jah, kaasas
Valmistajamaa: Austria

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kästle rullsuusad täiendavad talvist suusavalikut ja on kvaliteedilt maailma tipptase.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos porikaitsete või sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete ja porikaitsete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid