Allahindlus!

IDT Skate Lady rullsuusad

199.00 244.00 

Väga populaarsed uisu-rullsuusad. Norra koondise treeningvahend.

Tootekood: 12161 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud tugevad, kerged ja stabiilsed uisu-rullsuusad, mis on valmistatud maailma parimate suusatajate soove ja Skandinaavia traditsioone järgides. Standardne 64 cm pikkuse raamiga mudel. Valget värvi raamiga versioon. Muus osas täpselt samad rullsuusad nagu musta raamiga IDT Skate. Norra koondislaste sh Ingvild Flugstad Østberg põhiline suvine treeningvahend.

Rattad on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Need on traditsiooniliselt 100 mm läbimõõduga ja kasutavad kõrgeima kvaliteediga hooldusvabu SKF laagreid.

Raamid on keskmisest pikemad, pakkudes võimalust paigaldada suusasidemed võimalikult lähedale tasakaalupunktile ja imiteerides seeläbi lumesuuskadel sõitmist. Rattakinnituskohad on raami tsentri suhtes kõrgemal, mis toob suusataja raskuskeskme madalamale ja parandab stabiilsust. Suusataja seisab vaatamata sirgele raamile maast sama kõrgel kui painutatud harkidega suuskadel. Suusad on tugevad ja sobilikud ka raskematele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 1698 g / paar
Pikkus: 620 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 24 mm
Ratta läbimõõt: 100 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Ingvild Flugstad Østberg. Lisaks on IDT Rootsi, Venemaa ja Itaalia koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima uus Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos porikaitsete või sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete ja porikaitsete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid