Allahindlus!

IDT Classic rullsuusad

229.00 283.00 

Jõuab lattu 29. mail! Väga populaarsed klassika-rullsuusad. Norra koondise sh Klæbo treeningvahend.

Tootekood: 15071 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud tugevad, kerged ja stabiilsed klassika-rullsuusad, mis on valmistatud maailma parimate suusatajate soove ja Skandinaavia traditsioone järgides. Norra koondislaste sh Klæbo põhiline suvine treeningvahend.

Tule ja proovi! Seda mudelit on võimalik eelneval kokkuleppel Tartus proovida. Palun saada sooviavaldus ja paku oma aeg e-kirja teel. Proovisuuskadel on NNN klambrid.

Rattad on valmistatud pehmest kummisegust, mis vähendab vibratsiooni ja on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Rattad on laiad, see teeb tasakaaluhoidmise lihtsaks. Stabiilsuse tõttu sobib mudel ka algajatele ja noortele. Ratastes on kõrgeima kvaliteediga hooldusvabad ja vettpidavad SKF laagrid. Saadaval erinevates kiirustes ratastega. Meil on laos pakkuda kõige populaarsemad, keskmine kiirus (nr 2) ja aeglane (nr 3).

Raamid on pikad, pakkudes võimalust paigaldada suusasidemed tasakaalupunkti järgi (olenevalt jalasuurusest) ja imiteerides seeläbi väga hästi lumesuuskadel sõitmist. Alumiiniumist raam on erikujulise läbilõikega ja tugevam kui teistel, tehes suusad sobilikuks ka raskematele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 2124 g / paar
Pikkus: 720 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 50 mm
Ratta läbimõõt: 68 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2) või aeglane (nr 3)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Johannes Thingnes Bø. Lisaks on IDT Rootsi ja Itaalia koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid on lõtkudega või ei veere vabalt, siis tasub need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid