Allahindlus!

IDT Classic Lady rullsuusad

239.00 284.00 

Väga populaarsed klassika-rullsuusad. Norra koondise treeningvahend.

Tootekood: 15075 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud tugevad, kerged ja stabiilsed klassika-rullsuusad, mis on valmistatud maailma parimate suusatajate soove ja Skandinaavia traditsioone järgides. Valget värvi raamiga versioon. Muus osas täpselt samad rullsuusad nagu musta raamiga IDT Classic. Norra koondislaste sh Ingvild Flugstad Østberg põhiline suvine treeningvahend.

Rattad on valmistatud pehmest kummisegust, mis vähendab vibratsiooni ja on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Rattad on laiad, see teeb tasakaaluhoidmise lihtsaks. Stabiilsuse tõttu sobib mudel ka algajatele ja noortele. Ratastes on kõrgeima kvaliteediga hooldusvabad ja vettpidavad SKF laagrid. Saadaval erinevates kiirustes ratastega. Meil on laos pakkuda kõige populaarsemad, keskmine kiirus (nr 2) ja aeglane (nr 3).

Raamid on pikad, pakkudes võimalust paigaldada suusasidemed tasakaalupunkti järgi (olenevalt jalasuurusest) ja imiteerides seeläbi väga hästi lumesuuskadel sõitmist. Alumiiniumist raam on erikujulise läbilõikega ja tugevam kui teistel, tehes suusad sobilikuks ka raskematele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 2124 g / paar
Pikkus: 720 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 50 mm
Ratta läbimõõt: 68 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2) või aeglane (nr 3)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Ingvild Flugstad Østberg. Lisaks on IDT Rootsi, Venemaa ja Itaalia koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima uus Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid