IDT Classic Double Poling rullsuusad

199.00 255.00 

Uus! Spetsiaalsed rullsuusad paaristõugeteks. Ilma pidavate ratasteta.

Tootekood: 15080 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud väga tugevad, kerged ja stabiilsed klassika-rullsuusad, mis on valmistatud koostöös maailma parimate suusatajatega. See on spetsiaalne mudel paaristõugeteks. Erinevalt tavalisest IDT Classic mudelist ei ole sellel pidavaid rattaid. Nii ees kui taga on ühesugused rattad, mis veerevad mõlematpidi. See teeb rullsuusapaari pisut kergemaks ja odavamaks.

Tule ja proovi! IDT Classic mudelit (pidavate ratastega) on võimalik eelneval kokkuleppel Tartus proovida. Palun saada sooviavaldus ja paku oma aeg e-kirja teel. Proovisuuskadel on NNN-klambrid.

Rattad on valmistatud pehmest kummisegust, mis vähendab vibratsiooni ja on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Rattad on laiad, see teeb tasakaaluhoidmise lihtsaks. Stabiilsuse tõttu sobib mudel väga hästi ka algajatele ja noortele. Ratastes on kõrgeima kvaliteediga ilmastikukindlad ja hooldusvabad SKF laagrid.

Kiirused. Rullsuusad on saadaval lausa viie erineva veeretakistusega. Vali sobiva kiirusega versioon menüüst. 1) keskmine (nr 2): keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, kõige populaarsem, 90% valib just selle; 2) keskmisest aeglasem (nr 2+3): see variant on kombineeritud ratastega – ees nr 2, taga nr 3, populaarne sportlaste ja tugevate harrastussuusatajate seas, kellele tavaline nr 2 liiga lihtsaks jääb; 3) aeglane (nr 3): raske veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, eeldab intensiivsemat tööd ja on sobilik sportlastele.

Raamid on pikad, hoiavad suusa balansis ja imiteerivad seeläbi väga hästi lumesuuskadel sõitmist. Raamidel ei ole kaalupiirangut! Alumiiniumist raam on erikujulise läbilõikega ja tugevam kui teistel, tehes suusad sobilikuks ka rasketele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks (kleebise all peidus). Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 1,9 kg / paar
Pikkus: 720 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Kaalupiirang: puudub, sobib kõigile
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 50 mm
Ratta läbimõõt: 68 mm
Pidavad rattad: puuduvad
Veeretakistus (kiirus): kiire (nr 1), keskmine (nr 2), keskmisest aeglasem (nr 2+3), aeglane (nr 3), väga aeglane (nr 4)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Johannes Thingnes Bø. Lisaks on IDT Rootsi, Itaalia ja Saksa koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid on lõtkudega või ei veere vabalt, siis tasub need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro

Kiirus

kiire (nr 1), keskmine (nr 2), keskmisest aeglasem (nr 2+3), aeglane (nr 3), väga aeglane (nr 4)