Allahindlus!

Husky Musset Short -3 magamiskott

76.50 

Väga kerge ja kompaktne kookonikujuga magamiskott soojemale ajale. LÜHIKE versioon. Temperatuurid: -3 / 5 / 9°C. Kaal: 1000 g. Pakitult: 25 x 15 cm.

Tootekood: CAM2H0-9900 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kerge kookonikujuga magamiskott soojemale ajale aastast. See on lühendatud versioon, mis sobib kuni 175 cm pikkusele kasutajale. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kasutamiseks alates soojematest kevadilmadest kuni suve lõpuni. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Kotil on kahelt poolt kasutatav küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud välimine ja sisemine tasku, kompressioonkott. Ideaalne magamiskott looduses seiklemiseks ja rattamatkadele.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -3°C, talutav 5°C, mugav 9°C
Kaal: 1000 g
Mõõtmed pakitult: 25 x 15 cm
Mõõtmed: 85 x 200 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 175 cm
Täidis: Supreme Loft õõneskiud
Ehitus: ühekihiline
Sisematerjal: pehme nailon
Pealismaterjal: 210T RipStop nailon
Lisad: kompressioonpakend
ISO 13537 sertifikaat

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.