Husky Mikro +2 magamiskott

Original price was: 89.00 €.Current price is: 75.65 €.

Väga kerge kompaktne kookonikujuga magamiskott kevadel ja suvel kasutamiseks. Temperatuurid: 2 / 10 / 14°C. Kaal: 790 g. Pakitult: 23 x 13 cm.

Tootekood: CAM2H0-9894 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga kerge kompaktne kookonikujuga magamiskott kevadel ja suvel kasutamiseks. See on kõige kergem sünteetilise täidisega magamiskott ja sobib hästi soojal aastaajal ööbimiseks. Kott on vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Ideaalne minimalistlikult matkajatele, jalg- ja mootorratturitele, kes tahavad ruumi ja kaalu säästa. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, ja väikestele esemetele mõeldud välimine tasku.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne 2°C, talutav 10°C, mugav 14°C
Kaal: 790 g
Mõõtmed pakitult: 23 x 13 cm
Mõõtmed: 85 x 210 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 185 cm
Täidis: Supreme Loft, 1 x 80 g / m2
Ehitus: ühekihiline
Sisematerjal: pehme nailon
Pealismaterjal: 240T RipStop nailon
Lisad: kompressioonpakend

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.