Husky Mantilla -5 magamiskott

Original price was: 89.00 €.Current price is: 75.65 €.

UUS! Kerge kookonikujuga magamiskott kasutamiseks kevadest sügiseni. Temperatuurid: -5 / 4 / 8°C. Kaal: 1250 g. Pakitult: 28 x 20 cm.

Tootekood: CAM2H0-0037 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kookonikujuga magamiskott kasutamiseks kevadest sügiseni. See mikrokiust täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, enamusele ideaalne suviseks kasutamiseks. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Kotil on kahelt poolt kasutatav küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud välimine tasku ja kompressioonkott. Ideaalne looduses seiklemiseks.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -5°C, talutav 4°C, mugav 8°C
Kaal: 1250 g
Mõõtmed pakitult: 28 x 20 cm
Mõõtmed: 85 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: mikrokiud, 100% polüester
Ehitus: ühekihiline
Sisematerjal: 100% polüamiid
Pealismaterjal: 100% polüamiid
Lisad: kompressioonpakend

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.