Husky Ladies Motion -20 magamiskott

Original price was: 159.00 €.Current price is: 135.15 €.

Soe kookonikujuline magamiskott naistele aastaringseks kasutamiseks. Temperatuurid: -20 / -4 / 2°C. Kaal: 1950 g. Pakitult: 40 x 26 cm.

Tootekood: CAM2H0-LMOTION Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soe kookonikujuline magamiskott naistele aastaringseks kasutamiseks. Kott on tehtud naiste anatoomia järgi. Sellel kahekihilisel kotil kolmas kiht soojustust jalgade ja rindkere piirkonnas. See suurendab oluliselt soojapidavust ja mugavust ning on eriti hinnatud ekstreemsetes oludes. Väga hea soojapidavuse tagavad tipptasemel sünteetilised materjalid, mis ühtlasi taluvad niiskust. See magamiskott laseb magada ka äärmuslikes tingimustes ja miinuskraadidega. Sobilik valik ekspeditsioonidele ja nõudlikemale oludele. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Mudelil on põhjal libisemisvastased ribad, mis ei lase kotil mati peal nihkuda. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Kotil on kahepoolne küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku ja kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -20°C, talutav -4°C, mugav 2°C
Kaal: 1950 g
Mõõtmed pakitult: 40 x 26 cm
Mõõtmed: 80 x 200 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 175 cm
Täidis: seitsme õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline, rindkere ja jalgade osas kolmekihiline
Sisematerjal: pehme nailon
Pealismaterjal: 40D 290T RipStop nailon
Lisad: kompressioonpakend, libisemisvastased ribad

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.