Allahindlus!

Husky Kids Merlot -10 magamiskott lastele

56.05 

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 145 cm. Temperatuurid: -10 / -2 / 5°C. Kaal: 1290 g. Pakitult: 34 x 18 cm.

Tootekood: CAM2HU-6553 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 145 cm. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, laseb ööbida ka nullilähedase ilmaga ning sobib nii matkadele, väljasõitudele kui lastelaagritesse. Kvaliteetne ja universaalne magamiskott lastele, lastele mõeldud proportsioonid ja disain, väike maht ja kaal. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku, tasku koti magamismati külge fikseerimiseks, kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -10°C, talutav -2°C, mugav 5°C
Kaal: 1290 g
Mõõtmed pakitult: 34 x 18 cm
Mõõtmed: 70 x 170 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 145 cm
Täidis: 2 x 170 g / nelja õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: polü-eponž
Pealismaterjal: 70D 190T nailon
Lisad: kompressioonpakend, helkurelemendid

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Husky Kids Merlot -10 magamiskott lastele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.