Husky Kids Magic -12 magamiskott lastele, sinine

Original price was: 59.00 €.Current price is: 50.15 €.

Kevadest sügiseni kasutatav pikendatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 155 cm. Temperatuurid: -12 / 0 / 6°C. Kaal: 1280 g. Pakitult: 35 x 20 cm.

Tootekood: CAM2H0-9886 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline soe magamiskott lastele pikkuses kuni 155 cm. See kott kasvab koos lapsega. Kott on kaheosaline ja pikendatav. Lühem seadistus sobib kuni 125 cm pikkustele, pikem kuni 155 cm-le. Lühema seadistuse juures ülejäävat osa võib kasutada lisakotina jalgade ümber, et lisasooja saada. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale ning sobib nii väikestele lastele kui noorukitele loodusretkedeks, väljasõitudeks, laagriteks jm. Kvaliteetne ja universaalne nutika disainiga kott, lastele mõeldud proportsioonid ja disain, väike maht ja kaal. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku, kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -12°C, talutav 0°C, mugav 6°C
Kaal: 1280 g
Mõõtmed pakitult: 35 x 20 cm
Mõõtmed: 75 x 150/180 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 155/125 cm
Täidis: õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: polüester
Pealismaterjal: polüamiid
Lisad: kompressioonpakend, helkurelemendid, eemaldatav põhjaosa, mida saab kasutada jalgade lisasoojendajana
Kvaliteedisertifikaat: ISO 13537

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.