Husky Junior Army -10 magamiskott

Original price was: 69.00 €.Current price is: 62.10 €.

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott noortele pikkuses kuni 160 cm. Kamuflaaž. Temperatuurid: -10 / 0 / 5°C. Kaal: 1450 g. Pakitult: 40 x 25 cm.

Tootekood: CAM2H0-9059 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott noortele pikkuses kuni 160 cm. Kamuflaaž. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, laseb ööbida ka nullilähedase ilmaga ning sobib nii matkadele, väljasõitudele kui lastelaagritesse. Ideaalne universaalseks magamiskotiks lastele alates 10. eluaastast, kasutatav kuni täiskasvanuks saamiseni. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku ja kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -10°C, talutav 0°C, mugav 5°C
Kaal: 1450 g
Mõõtmed pakitult: 40 x 25 cm
Mõõtmed: 80 x 190 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 160 cm
Täidis: 2 x 185 g / nelja õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: 210T polüester
Pealismaterjal: 210T polüester
Lisad: kompressioonpakend

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.