Husky Junior -10 magamiskott, sinine

Original price was: 69.00 €.Current price is: 58.65 €.

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 165 cm. Temperatuurid: -10 / 0 / 5°C. Kaal: 1450 g. Pakitult: 35 x 19 cm.

Tootekood: CAM2H0-9881 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 165 cm. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, laseb ööbida ka nullilähedase ilmaga ning sobib nii matkadele, väljasõitudele kui lastelaagritesse. Kvaliteetne ja universaalne magamiskott lastele, lastele mõeldud proportsioonid ja disain, väike maht ja kaal. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikemal kasutamisel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku, kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -10°C, talutav 0°C, mugav 5°C
Kaal: 1450 g
Mõõtmed pakitult: 35 x 19 cm
Mõõtmed: 80 x 190 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 165 cm
Täidis: ühekanalilised õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: 210T polüester
Pealismaterjal: 210T polüester
Lisad: kompressioonpakend
ISO 13537 sertifikaat

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.