Husky Guty -10 magamiskott-tekk

79.20 

Ristküliku kujuga soe magamiskott kasutamiseks kevadest hilissügiseni. Temperatuurid: -10 / 0 / 5°C. Kaal: 2750 g. Pakitult: 50 x 30 cm.

Tootekood: CAM2H0-9875 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ristküliku kujuga soe magamiskott kasutamiseks kevadest hilissügiseni. Magamiskoti eeliseks on mugavus, ruumikus ja universaalsus, seepärast sobib see hästi nii suvekoju, aiamajja, pikemale telgi- või kämpingupuhkusele. Koti võib lahti võtta ja kasutada tekina, kasvõi lõkkeõhtul ümbervõtmiseks. Sees on eemaldatav fliisikiht. Kott on vastupidav ja talub koormust ka pikemal kasutamisel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, väikestele esemetele mõeldud taskud ja kompressioonkott.

Temperatuurid: ekstreemne -10°C, talutav 0°C, mugav 5°C
Kaal: 2750 g
Mõõtmed pakitult: 50 x 30 cm
Mõõtmed: 90 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: neljakanalilised õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: puuvill, fliis
Pealismaterjal: 70D 190T nailon
Lisad: kompressioonpakend, riputamisaasad, libisemisvastased ribad

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.