Allahindlus!

Husky Gizmo Army -5 magamiskott

80.75 

Ristküliku kujuga magamiskott kasutamiseks kevadest sügiseni. Temperatuurid: -5 / 5 / 9°C. Kaal: 2200 g. Pakitult: 40 x 25 cm.

Tootekood: CAM2H0-9916 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ristküliku kujuga magamiskott kasutamiseks kevadest sügiseni. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, kui öösiti on plusskraadid. Selle koti eeliseks on mugavus ja ruumikus. Seda võib kasutada magamiskoti või tekina. Kott on vastupidav ja talub koormust ka pikematel väljas ööbimistel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, väikestele esemetele mõeldud tasku ja kompressioonkott. Ideaalne valik neile, kes hindavad eelkõige mugavust. Sobib loodusesse, veematkale või pikemaks puhkuseks suvilas.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -5°C, talutav 5°C, mugav 9°C
Kaal: 2200 g
Mõõtmed pakitult: 40 x 25 cm
Mõõtmed: 90 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: nelja õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: puuvill
Pealismaterjal: 70D 190T nailon
Lisad: kompressioonpakend
ISO 13537 sertifikaat

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Husky Gizmo Army -5 magamiskott”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.