Allahindlus!

Husky Fuzzy 3,5 madrats, sinine

47.20 

Väga soe, lai ja mugav isetäituv madrats, täitununa 3,5 cm paksune. Kaal: 990 g. Mõõtmed: 180 x 58 x 3,5 cm, pakitult 28 x 20 cm. Soojapidavus: 3,5.

Tootekood: CAM2H0-8280 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga soe, lai ja mugav isetäituv madrats, täitununa 3,5 cm paksune. Väga hea soojapidavus. Sobib aastaringseks kasutamiseks, ka korraliku pakasega. Vali see madrats, kui soovid kompaktset ja kerget lahendust külmadeks ilmadeks. Traditsiooniliselt ristkülikukujuline. Mudel on valmistatud RipStop materjalist, mis on vastupidav ega rebene kergesti.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Keerake klapp vastupäeva lahti ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja keerake klapp päripäeva kinni. Kokkupakkimiseks avage klapp ning õhku välja surudes voltige ja rullige see pakendisse sobivalt kokku. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 990 g
Mõõtmed: 180 x 58 x 3,5 cm
Mõõtmed pakitult: 28 x 20 cm
Materjal: sees 68D RipStop polüestrist kärgvõre / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 3,5

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Husky Fuzzy 3,5 madrats, sinine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga